Ogłoszenie

Z dniem 09.02.2015 forum kończy działalność. Nowe forum dostępne pod adresem www.usse.pun.pl - zapraszam do rejestracji!

#31 2013-11-13 22:45:33

 Komandos

Użytkownik

Re: Witam

A ja powiem tyle! Przez 1,5 roku nie wymieniłem w moim kałaszku nic! Nawet gumy! A strzelał zacnie. W tych nowszych chinczykach nie trzeba wymieniać nic, no chyba, że ktoś sie uprze na tą gume, to ewentualnie można.
Druga sprawa to fakt, że kolega zaczyna z ASG, a Snejk tu wylatuje z armatą za cztero cyfrową kwote i 500+fps. Przypominam, że powyżej 450fps strzelamy na semi


Masz problem z repliką? Osiągi Cie nie zadowalają? Serwis u Komandosa Ci w tym pomoże!                                Serwis, naprawa, tuning replik AEG!

Offline

#32 2013-11-13 23:20:03

 Snake

Użytkownik

Re: Witam

Wiem wiem przesadziłem trochę tylko kolega chciał m4 a jak już kupować to coś fajnego i konkretnego dlatego mu to poleciłem i niekoniecznie musi być nowe. Poza tym koledze nikt by nie kazał montować m130 i mieć 500fps w KWA tylko starczyło by mu m100 .
Nie wątpie w moc i potęgę  chinskich replik i twojego kałaszka bo ładnie strzelał (strzela?) ale na bank nie ma tam takiej szczelności jak np w tym wyżej wymienionym KWA i takich osiągów. Dobra bo zrobił się znowu bajzel. Kolega się zastanowi i sam zdecyduje co wybrać, dużo poleciliśmy więc najważniejsze że chcemy pomóc .

Ostatnio edytowany przez Snake (2013-11-13 23:22:32)

Offline

#33 2013-11-13 23:21:31

 Paszczus

Użytkownik

Re: Witam

Tak tak tylko lepiej czasem dopłacić niż później narzekać.

Offline

#34 2013-11-14 08:57:21

pandziol

Użytkownik

Re: Witam

@Snake
Krakman sprzedaje repliki w których też wystarczy wymienić tłok i można pakować mocną sprężynę.
Mniejsza z tym, chcę tylko powiedzieć, że chińczyk zawsze będzie tańszy, niezależnie od tuningu.

@Agmar
Co do pierwszej repliki dla 'nowego' polecam cokolwiek (jeśli mowa o replice na gwarancji) - pod warunkiem, że będzie na gbv2 lub 3.

Jeśli idzie o sklepy to:
specshop, asgshop, capri, gunfire, azteko i cała masa nowych - zobacz na forum wmasg
Jak chcesz coś taniej i Ci się nie śpieszy to polecam chińskie sklepy.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.streetofrace.pun.pl www.uncensored.pun.pl www.wshifm.pun.pl www.microrc.pun.pl www.buuu.pun.pl