Ogłoszenie

Z dniem 09.02.2015 forum kończy działalność. Nowe forum dostępne pod adresem www.usse.pun.pl - zapraszam do rejestracji!

#16 2014-01-06 20:33:44

Re: Witka . Michał

Spoko, cyma 0.28 ma max 350fps. Będzie i do lasu i do budynku.
Jak będzie dbał, to mu wytrzyma NiMh, poza tym taka sroga zima w tym roku, że ja pierdolę
Mundur możesz mieć jaki chcesz, flecktarn akurat w polskich lasach ładnie kryje


Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie.

Offline

#17 2014-01-06 23:39:11

 Scorch

Użytkownik

Re: Witka . Michał

Generalnie polecam też jakieś radyjko żeby się można porozumiewać w czasie strzelanki. Najlepiej takie do których można podłączyć zestaw słuchawkowy:)

Offline

#18 2014-01-07 12:34:44

 Korczu

http://img200.imageshack.us/img200/2851/sniperq.gif

Re: Witka . Michał

Witaj.
Nie strzelam ostatnio często (), ale jak byś chciał się więcej dowiedzieć, albo pogadać na temat ASG to można się na piwko umówić. Często bywam w Groksie, bo moja dziewczyna na OWP mieszka, więc jak coś to pisz


Can't kill what you can't see...

Offline

#19 2014-01-07 16:32:04

 Michal

Użytkownik

Re: Witka . Michał

Moris - Mundur zamówiłem, brakuje tylko mnie hełmu i butów ( hełm to sobie kupięw pierwszej kolejności , dla własnej przyjemności ,musze dokupić magazynki ( w razie czego ) i kamizelke też już upatrzyłem.

Scorch - patrzyłem radyjko na allegro itp. i cena to około 150 zł. Może polecisz jakieś konkretne , w miarę tańsze też

Korczu - Tak, jestem chętny do pogadanki na ten temat, ponieważ dopiero zaczynam i fajnie by było mieć już objaśnione najważniejsze sprawy. A ja mieszkam niedaleko OWP, na kąkolewskiej :)_No i piwko oczywiście zawsze dobra rzecz .

Offline

#20 2014-01-07 18:25:45

 jedrek386

Użytkownik

Re: Witka . Michał

Siema Michał jak ci nie przeszkadza to, że w radyjku nie ma wyjścia na słuchawki to mam motorolle jakąś tam na 3 akumulatorki AAA za 20 zł na spyl. Andrzej ostatnio kupił na strzelance i mówił, że jest ok ;PPP

Co do hełmu to po co XD kup sobie kapelusz... oczywiście potem sobie kupisz hełm Xd ale wg mnie na początek to stracona kasa...


Za siano które byś wydał na jakiś plastik na głowę to kup magazynki ;PP jak masz upatrzoną kamizelkę to podeślij tu na forum i zobaczymy czy to nie jest strata siana

Pozdro


Zawsze bądź sobą...no chyba, że możesz być Batmanem.... w takiej sytuacji lepiej być Batmanem.

Offline

#21 2014-01-07 18:41:28

 Michal

Użytkownik

Re: Witka . Michał

Jedrek, Jestem zainteresowany i nie będzie mi przeszkadzać brak słuchawek, baaa, nawet lepiej. Nie lubię słuchawek Więc mi tam rezerwuj ją
Na magi kaskę mam  więc o to się nie martw. Tym bardziej jak są 600-tki to nie będę przesadzał

Offline

#22 2014-01-07 20:24:56

 Scorch

Użytkownik

Re: Witka . Michał

Ja tam polecam tylko i wyłącznie krótkofalówki z możliwością podpięcia zestawu słuchawkowego. Ale jak Jędker sprzedaje za 20 zł to chyba jednak warto. Na pewno radio to przydatniejsza inwestycja niż jakieś szpeje i bajery. Nie będziesz biegał jak sierota we mgle

Hełm też narazie odradzam. Do CQB się przyda, ale do lasu to zbędny gadżet.

Generalnie stwierdzam że kupowanie sprzetu w ASG powinno być mniej więcej wg takiego schematu:

Broń-> ochrona oczu -> mundur ->radio -> buty/rękawice -> kamizelki/magi i inne bajery

Offline

#23 2014-01-07 23:53:11

Re: Witka . Michał

Kupowanie sprzętu w rekonstrukcji:

wydmuszka repliki -> kapelusz -> kredyt na rękawice -> mundur -> drugi kredyt na buty -> hełm -> części do poskładania repliki, żeby strzelała w ogóle (WAT?!) -> trzeci kredyt na unikalnego moral patcha


Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie.

Offline

#24 2014-01-08 17:51:26

 Michal

Użytkownik

Re: Witka . Michał

Moris napisał:

Kupowanie sprzętu w rekonstrukcji:

wydmuszka repliki -> kapelusz -> kredyt na rękawice -> mundur -> drugi kredyt na buty -> hełm -> części do poskładania repliki, żeby strzelała w ogóle (WAT?!) -> trzeci kredyt na unikalnego moral patcha

Dobre dobre

Offline

#25 2014-01-08 18:59:43

 jedrek386

Użytkownik

Re: Witka . Michał

-> i tak się wszyscy z Ciebie śmieją i mówią na Ciebie że jesteś talibem, a nie, że robisz reko jednostki brytyjskiej która ścigała talibów XD


Zawsze bądź sobą...no chyba, że możesz być Batmanem.... w takiej sytuacji lepiej być Batmanem.

Offline

#26 2014-01-08 19:36:03

Człowieczek

Użytkownik

Re: Witka . Michał

Ja od razu zauważyłem, że to reko

Offline

#27 2014-01-08 22:26:18

krissnt

Administrator

Re: Witka . Michał

Człowieczek napisał:

Ja np jako Grom (stylizacja na razie),

Kurwa pozamykam te forum w chuj

Offline

#28 2014-01-08 23:09:01

Człowieczek

Użytkownik

Re: Witka . Michał

Nie wolno mi?!

Offline

#29 2014-01-09 00:01:23

Re: Witka . Michał

Ruchaj ich w oczy!


Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie.

Offline

#30 2014-01-09 00:26:10

 jedrek386

Użytkownik

Re: Witka . Michał

" Każdy z mas ma reko byle jakiej jednostki specjalnej, bo przecież specjalsi noszą co chcą" XD 


Zawsze bądź sobą...no chyba, że możesz być Batmanem.... w takiej sytuacji lepiej być Batmanem.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.buuu.pun.pl www.wshifm.pun.pl www.streetofrace.pun.pl www.microrc.pun.pl www.stalker.pun.pl